niedziela, 14 kwietnia 2013

Piotr Kukulski "Wszystko przede mną!"

Mili moi tak jak obiecałam mój portal jest miejscem, gdzie osoby publiczne będą mogły pisać sprostowania ostatnio sprostowanie umieściła Maria Victoria Wałęsa, gdy media nie dały dojść jej do głosu. U Nas 100% prawdy zatem moim gościem będzie Piotr Kukulski bardzo szczerze opowie Nam m.in jakie wartości chce ukazywać światu poprzez swoją muzykę, na czym polegał Jego konflikt z Tede, o tym skąd ma pieniądze, jaki ma stosunek do swojej Siostry Natalii....Zapraszam

Piotr Kukulski, J D, Natalia Jakuła

Show-biznes od kuchni: Opowiedz, co aktualnie dzieje się u Ciebie?
Na samym wstępie muszę sprostować kilka niedorzecznych doniesień. Sprzedałem dom i nie wiem co się teraz z nim dzieje. Nie rozumiem, dlaczego ludzie się tym tak interesują. Budynek nadawał się tylko do kompletnego remontu. Stracił charakter domu rodzinnego już dawno temu, na rzecz inwestycji zarobkowej. Niejednokrotnie rozważaliśmy z tatą jego sprzedaż.
Z domem nie wiązały nas szczególnie ciepłe wspomnienia. Niestety nie udało nam się wspólnie sfinalizować sprzedaży. Pieniądze, które otrzymałem za dom zainwestowałem już w inne nieruchomości.

Kolejną zabawną rzeczą jest przysłowiowa „sodówka”. Jak komuś, kto urodził się w bogatej rodzinie, i który zawsze miał pieniądze może odbić tzw. "sodówa" od pieniędzy? Dziś żyję na takim samym poziomie, jak przez całe swoje życie, którego standard nie uległ najmniejszej zmianie.


Show-biznes od kuchni: Po śmierci Twojego ojca udzieliłeś niezwykle szczerego wywiadu. Nie żałowałeś?
Powiedziałem, co czułem. Wpłynęły na to wydarzenia, które miały wtedy miejsce oraz rozmowy, jakie odbywały się między mną a Natalią. Dziś chcę o tym zapomnieć, gdyż możecie wierzyć lub nie, wydarzenia te były dla mnie bardzo bolesne, wielu rzeczy się nie spodziewałem.

Show-biznes od kuchni: Ostatnio ukazał się w „Vivie” artykuł o Tobie co Ty o tym sądzisz?
Publikacja dwutygodnika "Viva!" jest wymierzonym w moją stronę oszczerstwem, które nie ma nic wspólnego z prawdą, którą znam tylko ja i Natalia. Dla mnie temat jest ostatecznie zamknięty. Dziennikarskim hienom życzę powodzenia w znajdowaniu innych tematów. Mechanizm ich działania nie ma nic wspólnego z etyką zawodu, pod którym się podpisują.
Żenujące ze strony takiej gazety jak Viva jest na przykład przytaczanie komentarzy z portali oraz zbieranie informacji od rzekomych, tajemniczych ,,przyjaciół” rodziny. Moimi przyjaciółmi na pewno nigdy nie byli, nawet ich nie znam, więc nie wiem, czyimi przyjaciółmi są. Może coś sobie uroili... Najgorsze jest to, że mówią rzeczy wyssane z palca, tylko po to, żeby mnie oczernić.
Najbardziej rozbawił mnie tekst o wyniesieniu cennych rzeczy z domu przepisanego Natalii, z którego zabrałem wyłącznie swoje osobiste rzeczy (mieszkałem w nim razem z tatą do momentu jego śmierci). Fakt były one cenne, ale należały tylko do mnie, a o walizce ze zdjęciami dowiedziałem się z Vivy. Może Pani redaktor Pytlakowska, skoro jest taka wtajemniczona i nie boi się konsekwencji prawnych za oszczerstwa, przywiezie mi tę walizkę? Chętnie ją przyjmę. Swoją drogą, mam mnóstwo pamiątek po tacie. Ojciec zawsze mnie przed tą kobietą ostrzegał, więc trudno się dziwić, że wypisuje takie bzdury...Cóż, nie brakuje jej inwencji (śmiech)!
Bawią mnie też plotki, dotyczące tego, że jestem nieukiem. Ukończyłem liceum, a lada chwila odbiorę dyplom ze studiów. Ten fakt mówi sam za siebie.

Show-biznes od kuchni: Show - biznes w obiektywie Piotra Kukulskiego?
Polski? Kojarzy mi się z żenadą, która stara się być imitacją show-biznesu w USA. Niestety - z mizernym skutkiem. Gdyby ludzie wiedzieli, na jakich zasadach funkcjonuje nasz rodzimy show biznes, to nikt by już nie chciał czytać publikacji na temat gwiazd. W Stanach jest inaczej, tam gwiazdy otwarcie mówią o swoim życiu, które jest własnością mediów. Skupiają na sobie zazdrość odbiorców, ale na nieco innych zasadach, niż w Polsce. Bo tam każdy myśli w duchu: "Doprawdy, chciałbym tak żyć. Muszę ogarnąć swoje życie!".


Piotr Kukulski, Ewa SzabatinShow-biznes od kuchni: Odkąd pojawiłeś się w mediach bierzesz czynny udział w akcjach charytatywnych. Będziesz je kontynuował?
Jestem przekonany, że bycie osobą publiczną zobowiązuje. Współpracuję z fundacją "Viva" w Korabiewicach. Pracujemy nad projektem, który lada dzień ujrzy światło dzienne. Wspólnie z innymi artystami tworzymy album, z którego 100% dochodu ze sprzedaży trafi na rzecz zwierzaków.

Show-biznes od kuchni: Media nieustannie rozpisują się o Twym bogactwie, które odziedziczyłeś po swoim tacie i o tym, że ten majątek roztrwaniasz. Twoi przyjaciele mówią natomiast, że bardzo się zmieniłeś, że nauczyłeś się słowa "pokora". 
Kiedyś bawiłem się dużo, dużo więcej. Nie musiałem się o nic martwić. Teraz muszę sam dbać o siebie. Oczywiście zawsze mogę liczyć na pomoc mamy, ale mieszkamy oddzielnie i jestem w pełni odpowiedzialny za samego siebie. Po tym, jak odszedł tata, nie mam już takiej lekkości bytu jak dawniej. Moja codzienność to praca: prowadzę firmę odpowiedzialną za projektowanie wnętrz, teraz otwieram wytwórnie płytową. Zajmuję się też pracą nad debiutanckim krążkiem, studiami. Mam mnóstwo obowiązków i nie mam już tyle czasu, ani ochoty na zabawę, co kiedyś.

Show-biznes od kuchni: We wcześniejszych wywiadach wspominałeś o zagranicznych planach związanych z promocją twojej debiutanckiej płyty. Ale w Los Angeles będziesz jednym z wielu. Mieszkający tam artyści są bardzo majętni. Posiadają po kilkanaście posiadłości, samochodów. Jak będziesz się z tym faktem czuł?
Wreszcie będzie mnie coś motywować. W Stanach kibicuje się innym, cieszy się z ich sukcesów. Jeśli ktoś chce coś osiągnąć, mieć to, co ma druga osoba, to zaczyna pracować i osiąga to. Tam nie ma miejsca na zazdrość. Inna mentalność. W Polsce jest odwrotnie. Zasada "niech każdy ma co chce, byle nie miał więcej ode mnie", jest myślą przewodnią przeciętnego Polaka.

Piotr Kukulski, Natalia Jakuła


Show-biznes od kuchni: Media długo spekulowały na temat Twojego konfliktu z Tede. Jak się dziś odnosisz do tych plotek?
Doświadczeni ludzie w branży często mówią mi, że on widzi we mnie samego siebie sprzed 20 lat, z czasów kiedy stawiał pierwsze kroki na scenie hiphopowej. Tede również wywodził się z majętnej rodziny. Jego ojciec był podobno Szefem Kancelarii Sejmu. Gdyby nie jego rodzice, prawdopodobnie dziś nie byłby tam, gdzie jest.
Cztery lata temu zaniosłem do jego wytwórni moje demówki, a on je wrzucił bez mojej zgody do sieci. Zrobił mi w pewnym sensie przysługę. Całkiem niedawno jeden z managerów pewnego artysty wypowiedział się na mój temat w telewizji. Stwierdził, że po śmierci taty zapragnąłem zostać gwiazdą. Tede wrzucając moją demówke pokazał, że pracuję nad muzyką już od dawna. Nie spodziewałem się jednak, że człowiek z tak dużym doświadczeniem w branży muzycznej, może zachować się tak nieprofesjonalnie i nielegalnie wrzucić moje demo do Internetu. Myślę, że Tede nie chciałby, żeby jego pierwsze, debiutanckie nagrania stały się przedmiotem publicznej krytyki.

Show-biznes od kuchni: Zapowiada się rozprawa sądowa?
(Śmiech)! Nawet o tym nie myślałem.

Show-biznes od kuchni: Na polskim rynku muzycznym roi się od zawrotnych, pięciominutowych karier "artystów", którzy, w gruncie rzeczy, nie mają talentu. Zastanawiałeś się nad przekazem, który ma nieść Twoja muzyka?
Chciałbym, aby poprawiała ludziom humor i dawała im motywację do spełniania marzeń, wtedy życie staje się zabawą. Wiem, że 90% polskich hip-hopowców się ze mną nie zgodzi, ale chcę robić kawałki w stylu Flo Rida, Nelly-ego, Pitbulla zmiksowanego ze stylem Ric Rossa i 50Centa. Chcę tworzyć muzykę komercyjną i nie widzę w tym nic złego. Nie jaram się tak zwanym podziemiem.

Show-biznes od kuchni: Według mnie prawdziwy artysta nie tylko odtwarza muzykę, ale także pisze teksty, komponuje muzykę.
Teksty piszę od dawna, a w komponowanie bawię się, ale jeszcze za wcześnie, by moje produkcje ujrzały światło dzienne. Wszystko przede mną (śmiech)!Piotr Kukulski, Tomasz Iwan


Show-biznes od kuchni: Przyjaźń w show-biznesie jest możliwa?
Myślę że tak, ale tylko między ludźmi, którzy mają do siebie dystans.

Show-biznes od kuchni: Znajdujesz czas na zainteresowania inne niż muzyka?
Jest tak wiele rzeczy, które mnie pasjonują: począwszy od gry w golfa poprzez snowboard, windsurfing, wyścigi samochodowe, a skończywszy na projektowaniu i modzie... Znaleźć na to wszystko czas, to (uwierz mi) prawdziwe wyzwanie!

35 komentarzy:

 1. Pikej olej zazdrośników jest potencjał!pozdro!

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda mi gościa, żyje pod takim kloszem i totalnie nie wie co się wokół niego dzieje..

  OdpowiedzUsuń
 3. Pikej krulu złoty, jesteś moim miszczem, dzięki tobie pokonałam raka jąder #annagrodzka. kocham Cię pikej krulu!

  OdpowiedzUsuń
 4. Brawo Pikej! Trzymaj się i nie przejmuj się krytyką i hejtami. Dasz radę. Wierzę w Ciebie i mocno trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 5. PIKEJ KRULU NIE PRZEJMUJ SIE WIEPRZEM. ON JUZ LEDWO DYSZY PO TERRORZE. NIEDLUGO JEGO CIUSZKI PRZESTANA SIE SPRZEDAWAC I TO ON ZEBY Z GLODU NIE UMRZEC BEDZIE WYSYLAL CI DEMOWKI. POZDRO Z FARTEM JOL JOL

  OdpowiedzUsuń
 6. Pikej bogaczu XD

  OdpowiedzUsuń
 7. JEA AMAREDITUGOŁ PIKEJ KRUL

  OdpowiedzUsuń
 8. Jego marzeniem jest nagranie 1 kawalka mega czegoś czego nikt nie powtórzy jak tak wierzysz w marzenia jak on to może nagrasz z nim coś odnajdziesz go? http://www.facebook.com/pages/Kamil-Kita/249232255206773?group_id=0

  OdpowiedzUsuń
 9. PIKEJ KRULU ! CALA POLSKA CIE KOCHA !ROB TO CO ROBISZ ! CZEKAM NA PLYTE !

  OdpowiedzUsuń
 10. Ponadto gościu w ten sposób rości sobie jakieś prawa do podkładów nie jego autorstwa. Na tym mixtapie były bity z amerykańskich kawałków. Jay-Z, Ross, Maino itd. :)

  Fragment o rodzicach Tedego i ich wkładzie w jego sukces rapowy zakłamany totalnie.

  OdpowiedzUsuń
 11. PIKEJ KOCHAM CIE

  OdpowiedzUsuń
 12. "Wspólnie z innymi artystami" Od kiedy jesteś artystą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. od zawsze !! jak masz z tym jaki kol wiek problem to udaj się do psychologa aby leczyć swą ZAZDROŚĆ...

   Usuń
 13. No cóż a kto powiedział że będzie lekko jesteś jeszcze młody ale pokory zazwyczaj człowiek uczy się troszeczkę za późno . Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 14. Bigej ma swój styl!

  OdpowiedzUsuń
 15. TY ŁAJZO! NIE MASZ POJECIA O ŻYCIU..TWOJ ROZWOJ JEST NA ETAPIE 12 LATKA. SAM PEWNIE NAWET NEI POTRAFISZ PRALKI WŁĄCZYC ALBO JAJKA UGOTOWAC..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pysznie gotuje, jest przystojny, szkoda tylko że z siostrą ma relacje takie jakie ma no ale cóż nie wszystko może być jak w bajce. ale nie przejmuj się ten powyżej nawet odwagi nie miał, aby napisać to z konta nie przejmuj się zawsze znajdą się takie ŁAJZY które będą Ci źle życzyć ale odpychaj takich ludzi zazdrość niestety taka już jest. nie warto się przejmować takimi ludźmi.... Życzę Ci powodzenia <3 :)

   Usuń
 16. pikej ty pszychlaście.....gamoniu jeden......sramy na ckiebie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spadaj!!! na drzewo Anonimowcu !! pikej <3 <3 love :)

   Usuń
 17. jestes boski......kochamy CIE!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 18. Życzę Ci żeby spadek po ojcu nigdy się nie skończył bo naprawde sobie nie poradzisz w zyciu

  OdpowiedzUsuń
 19. Komentarze są usuwane... Ładnie, tak prawdziwie. :)

  OdpowiedzUsuń
 20. no beka bo wywiad powinien byc obiektywny, kiedy jest robiony przez jednostke, ktora wspoltworzy "kariere" Pikeja to za nic taki nie bedzie. W ogole jak ten brat Natalii smie nazywac pl show-business zenujaca podrobka wersji amerykanskiej, skoro jego "Sila Miasta" jest dokladnie tym samym, chyba nikt nawet nie probowal ukrywac ze jest to kalka "Empire State Of Mind" i NIE BYL W STANIE ukrywac, ze w oczach odbiorcow jest zenujaca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zioło pal Zioło i sie odczep od pikeja który na prawdę wie co mówi! Pikej wie co mówi!!! życzę mu żeby wszystko mu się udało tak jak marzy. :)

   Usuń
 21. Fajnie że jest ktoś taki jak Piotrek. Nudno by było

  OdpowiedzUsuń
 22. Które młode polskie wokalistki są godne uwagi? Czy Margaret jest przereklamowana i sztuczna?
  Które polskie talent show najlepsze? W "Must Be The Music" jurorzy to dno? "X-Factor" bez talentów? "The Voice" najbiedniejsze?
  Zapraszam na mój blog: taka-sytuacja.blogspot.com
  Komentuję wydarzenia ze świata show-bizu jak i naszego codziennego życia. Zapraszam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a od kiedy to jest miejsce na reklamy chamie ?!?

   Usuń
  2. Jestem cham. Wszystko mi wolno :D

   Usuń
 23. Bardzo barwna postać. Wszyscy tak go ''hejtują'', ale wstrzymuję się z wyrażeniem jakiejkolwiek opinii do czasu, gdy PiKej nam coś pokaże, bo na razie wszędzie go pełno, mówi o muzyce, którą tworzy, a nie można nic znaleźć poza kilkoma kawałkami na youtube.

  Zapraszam serdecznie na www.targowisko-p-roznosci.blogspot.com

  Było już o PiKeju. I być może jeszcze o nim będzie.

  OdpowiedzUsuń