Team


AsystentkaKarolina

Z wykształcenia prawnik... Optymistka nastawiona na działanie. Wulkan energii i stanowczości, jedyna osoba która może pomóc gdy sytuacja wymaga rzeczy niemożliwych. Pasjonuje się jogą, regularnie uprawia medytację, więc można liczyć na jej opanowanie. Zwolenniczka zdrowej żywności i harmonii w życiu a prywatnie wegetarianka z uśmiechem na każdy dzień.Skontaktuj się z Karoliną pisząc na maila redakcji portalu wpisując w tytule  "Do Karoliny": showbiznesodkuchni@gmail.com! :-)
Coach relacji i trenerka rozwoju osobistego.

Milena Nowak

Pracuje w sposób holistyczny i w zależności od indywidualnych potrzeb łączy coaching, psychologię, pracę z podświadomością, intuicją i przekonaniami. Używa technik pomagających usuwać blokady i odkrywać wewnętrzny potencjał w życiu osobistym i zawodowym.
Szkoli się głównie za zagranicą, stale poszerzając wiedzę na treningach i seminariach prowadzonych m.in. przez światowych liderów takich jak Dr John Demartini, Dr John Grinder, Tony Robbins, Richard Branson.
Z doświadczenia życiowego businesswoman, inwestorka w nieruchomości oraz właścicielka firmy ze zdrową żywnością. Propagatorka alternatywnego sposobu życia.
Zwolenniczka świadomego słuchania własnych potrzeb, dążenia do autentyzmu i wewnętrznej prawdy. Pasjonatka życia i aktywistka pro-zwierzęca.

Otwarta na kontakt z Twojej strony - napisz do Mileny przez portalowego e-maila w tytule wpisując "Do Mileny":showbiznesodkuchni@gmail.com! :-)
IT Portalu


Adam

 

Sprawy IT i reszta sekretnej wiedzy, strona techniczna: Dodać, zmienić i poskładać. Jedyny nie z stolicy ale i to da się zmienić, zawsze wysłucha i pomoże, jeśli jest online, a prawie zawsze jest!. wyznaje zasadę co dobre dla ducha dobre i dla ciała, mocne zamiłowanie do dobrej kuchni.

Skontaktuj się z Adamem przez portalowego e-maila wpisując w tytule "Do Adama": showbiznesodkuchni@gmail.com :-)Prawnik


Paweł


Prawnik managementu. Jest tak skromny, że nie chciał napisać o sobie ani słowa, ale to on sprawuje pieczę nad prawnymi aspektami funkcjonowania naszej działalności. Jest niezbędnym elementem naszego teamu, bez jego porad prawnych nie moglibyśmy funkcjonować medialnie.
Skontaktuj się z Pawłem przez portalowego e-maila wpisując w tytule "Do Pawła": showbiznesodkuchni@gmail.com :-)
Stylista przedłużania i zagęszczania rzęs

Marika Skóra – Stylista przedłużania i zagęszczania rzęs
Certyfikowana stylistka rzęs naszych gwiazd. Pracuje głównie na znanej i cenionej marce Natural Lashes. Stawia na bardzo wysoką jakość i przede wszystkim na bezpieczeństwo produktów na których pracuje. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i profesjonalnie – stara się sprostać każdym oczekiwaniom. Kosmetyka szeroko rozumiana jest jej wielką pasją i zarazem pracą. Uwielbia się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę.

Stylista fryzur osób publicznych

Żaneta Pawlak - Wielokrotna Mistrzyni Polski w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów! Master stylist, expert color, szkoleniowiec. Od przeszło 9 lat jej umiejętności i wizja pozwalają budować rosnące w sławę królestwo stylu i kreatywności. Jest założycielką salonu Art Of Hair – Retro Salon w Warszawie,ul. Stawki 4a, oraz właścicielką strony internetowej www.zanetapawlak.pl.

Na co dzień współpracuję z mediami, przy sesjach zdjęciowych i pokazach mody, kreując fryzury wielu osób z pierwszych stron gazet. Pracowała między innymi z takimi nazwiskami jak Karolina Szostak, Magda Gesller czy Agnieszka Szulim. Żaneta obecnie pracuje nad wizerunkiem Naszej debiutantki muzycznej Angel. Jest projektantką peruk i systemów niechirurgicznego uzupełniania włosów. Specjalizuję się ponadto w upięciach artystycznych oraz kreowaniu nowego wizerunku kobiety. Pracowała przy realizacji takich programów, jak: „Bitwa na głosy”, oraz „You can dance”, wielokrotny gość programów śniadaniowych oraz ekspert w koncikach urody w prasie kobiecej i branżowej.Doradca finansowy

Doradca finansowy - profesjonalizm - ogromna wiedza, finansista z zamiłowania. Wielu znanych ludzi ceni sobie współpracę z Barbarą, z uwagi na Jej obiektywizm.
Współpracuje z większością Banków i największymi instytucjami finansowymi w Polsce.
Odsłania tajniki budowania kapitału, udziela wskazówek jak to robić.
Doradzi w zakresie kredytów hipotecznych.
Może też udzielić cennych rad w zakresie ubezpieczeń na życie jak również majątkowych.
Będzie z Nami współpracowała , kontakt do Basi barbara.bronowska@bcconsulting.com.pl lub z dopiskiem do Barbary showbiznesodkuchni@gmail.com