Eventy

Pokaz makijażu w wegańskim spa - Clochee

W ostatnich dniach nasza agencja Deja.Vu Management miała niezwykłą przyjemność uczestniczyć i współorganizować pokaz makijażu w niezwykle klimatycznym miejscu jakim jest wegańskie spa marki Clochee. Wydarzenie odbyło się w niezwykle miłej i ciepłej atmosferze, a główną atrakcją był pokaz makijażu w wykonaniu Katarzyny Konopy, natomiast modelką była Katarzyna Chorzępa - aktorka znana z roli Elizy w serialu TVN "Na Wspólnej".


Warsztaty makijażowe z Gwiazdami


Choć definicji piękna jest wiele, makijaż to doskonały i wypróbowany sposób, aby podkreślić to co w kobiecie najpiękniejsze.


Dla wszystkich pań, które rozpoczynają przygodę z makijażem, mają problemy z dobraniem odpowiednich odcieni podkładów, cieni do powiek i pomadek lub chcą zmienić swoje dotychczasowe makijażowe przyzwyczajenia i poznać najnowsze trendy a przy tym miło spędzać czas ze znanymi osobistościami, przygotowaliśmy cykliczne warsztaty makijażowe organizowane na terenie całej Polski, podczas których uczestniczki poznają, m.in. tajniki konturowania twarzy, zastosowania w praktyce poszczególnych akcesoriów do makijażu, doboru odpowiednik produktów do typu urody i temperamentu. 

Zajęcia praktyczne cieszą się ogromnym powodzeniem, gdyż to w uczestniczkach drzemie potencjał - na warsztatach dajemy cenne wskazówki i mnóstwo przydatnej wiedzy, zaś na zakończenie warsztatów każda z pań otrzymuje dyplom potwierdzający uczestnictwo. 

Na uczestniczki czekają ciekawe konkursy z kosmetycznymi nagrodami.  

Podczas jednego z ostatnich makijażowych spotkań gościliśmy aktorkę Katarzynę Chorzępę - znaną z roli Elizy w serialu Na Wspólnej. Zajęcia poprowadziła Beata Jankowska - wizażystka takich gwiazd jak Justyna Steczkowska i Edyta Górniak. Fundatorem nagród była polska firma Sylveco i marka Vianek, produkujące kosmetyki w oparciu o wyselekcjonowane surowce roślinne w naturalny sposób przywracające skórze zdrowy wygląd oraz firma Vipera, która ufundowała produkty do makijażu ust.

Warsztaty makijażowe z Gwiazdami są świetną okazją do zabawy i relaksu, poznania makeupowych trików i świata gwiazd.

Szczegóły i terminy najbliższych spotkań na bieżąco publikowane są na stronie www.Perfumella.blog.pl