O mnie

Julia Deja


Kochani, pisząc zakładkę o sobie minęło kilka lat. Jak wiemy jedna pewna w życiu jest zmiana. Poniżej opisze Wam metody mojej pracy dziś:
Pracuję w sposób holistyczny i w zależności od indywidualnych potrzeb łącze coaching, psychologię, pracę z podświadomością, intuicją i przekonaniami. Używam technik pomagających usuwać blokady i odkrywać wewnętrzny potencjał w życiu osobistym i zawodowym. Szkolę się głównie za zagranicą, stale poszerzając wiedzę na treningach, seminariach oraz warsztatach. Jestem propagatorką alternatywnego sposobu życia. Zwolenniczką świadomego słuchania własnych potrzeb, dążenia do autentyzmu i wewnętrznej prawdy. Pasjonatką życia i aktywistką pro-zwierzęca. Na co dzień jestem właścicielką agencji PR DejaVU, managerem osób publicznych i ekspertem rozwoju osobistego. Z moich usług korzystają m.in. gwiazdy telewizji oraz politycy.

Jestem optymistką pełną wiary w to, że wszystko jest możliwe, a marzenia są po to, by je realizować.
Od 16 roku życia jestem związana zawodowo z show-biznesem.
Jako Agentka Artystów opiekowałam się młodymi gwiazdami polskiej sceny. Miałam przyjemność pracować i tworzyć tylko komercyjne kariery, ale o tym napisze więcej wkrótce.. ;) 
Bardzo dziękuję Tobiasowi Solorzowi za to, że nauczył mnie strategii marketingowej, PR-owej, negocjowania, no i co najważniejsze - myślenia globalnie o biznesie. Gdyby nie Tobias, to z całą pewnością, mój management nie byłby taki jaki jest obecnie.  Złote rady stosuję do dziś...!
Obecnie pracuję w radiu nad swoją autorską audycją, w której co tydzień będę gościć na antenie artystów oraz osoby, które tworzą show biznes od kulis m.in: producentów muzycznych/ tv/ stylistów, którzy pracują nad wizerunkiem gwiazd, oraz managerów artystów.
Swoja karierę zaczynałam od tygodnika "Wprost" w dziale reklamy.
Brałam czynny udział w organizowaniu takich imprez jak: Nagrody Kisiela tygodnika "Wprost", Człowiek Roku tygodnika "Wprost", Lista 100 Najbogatszych Polaków według tygodnika "Wprost".
Miałam szczęście uczyć się mechanizmów mediów pod okiem jednego z najlepszych na rynku specjalistów od PR. Bartłomieja Marii Kozłowskiego. Dzięki, oczywiście przyzwoleniu Marka Króla (twórcy tygodnika Wprost) pod okiem mojej cudownej nauczycielki i mentorki Pani Pauliny Król. Oboje nigdy nie odmawiali okazji do zdobycia doświadczenia młodym ludziom. Co w świecie mediów stanowi rzadkość! Doświadczenie zdobywałam również w radiu oraz telewizji:
W Radiu Dla Ciebie, w audycji Pawła Bobrowskiego, prowadziłam na żywo informacje imprezowe, tworząc rankingi klubów. 
Pod okiem Jerzego Kisielewskiego współtworzyłam scenariusze do programu "Kawa czy herbata?" (TVP).
Biorę udział również w różnych akcjach dobroczynnych:
We współpracy z miesięcznikiem "Mój Pies" realizuje autorski projekt : "Mój Pies - moja gwiazda" oraz pomagam w organizacji akcji "Zerwijmy łańcuchy".
Aktywnie wspieram Fundacje Viva! Poprzez czynny udział w akcjach charytatywnych.

Dlaczego powstał ten portal?
Stworzyłam ten portal, ponieważ chcę i będę walczyć o ukazywanie prawdy w mediach oraz o wartości.
Wiem o wartościach mówią dzisiaj wszyscy. Dlatego chciałabym bliżej zdefiniować, że chodzi mi o te wartości nie wyrażalne liczbowo.
Będę pisać o show - biznesie bo chciałabym, żeby był bardziej radosny, by pokazać, że za pozornie miałkimi treściami kryją się ludzkie ambicję i marzenia, które zawsze się spełniają jeśli człowiek tylko tego chce. Wiele historii związanych z show - biznesem kończy się happy endem, choć za kulisami zostają krew, pot i łzy!
Swoimi rozmowami ze znanymi osobami, chciałabym Wam pokazać świat tej branży bez charakteryzacji oraz pokusić się o próbę moderowania wzorców jakie chciałabym zaszczepić moim podopiecznym.

1 komentarz: