czwartek, 20 września 2012

"Zerwijmy łańcuchy" !!!

Kochani!

Apelujecie w komentarzach i w e-mailach o szczegóły z życia show-biznesu ogółem, o relacje z akcji i wydarzeń. Nie ma sprawy! ; )) Wydarzenie, które teraz zaprząta moje myśli to akcja, z którą jestem organizacyjnie i emocjonalnie bardzo mocno związana -  23 września na Placu Zamkowym  w Warszawie będzie miał miejsce happening "Zerwijmy łańcuchy”. O co chodzi? To protest czytelników miesięcznika „Mój Pies” przeciwko wiązaniu psów na stałe na łańcuchach.

W XXI wieku znamy już humanitarne sposoby bezpiecznego dla otoczenia trzymania zwierząt. Dlatego w ramach manifestacji w centrach największych polskich miast ustawiamy budy, do których każdy, kto tylko zechce, może się na kilka minut przywiązać - by zobaczyć, jak wygląda świat z perspektywy psa łańcuchowego, jak wycieńczające, koszmarne, smutne i bezsensowne jest życie w takich warunkach. Większość osób biorących udział w akcji jest zaskoczona ciężarem takiego łańcucha - to po prostu trzeba poczuć na własnej szyi.

W akcję „Zerwijmy łańcuchy” włączają się znane postaci ze świata kultury i rozrywki - oni również przywiązują się do bud. Media obszernie relacjonują nasze happeningi. To ważne, bo chcemy, by wzrastała świadomość, że pies powinien być przywiązany do człowieka, a nie do budy.
Dlaczego ta akcja jest mi aż taka bliska? Bo bliski jest mi sam mięsięcznik "Mój Pies", a raczej jego twórcy.. Marek i Paulina Król. Moi medialni rodzice, wspaniali ludzie, którym zawdzięczam wiele, przede wszystkim to, że zarazili mnie miłością do mediów :)

Nasz managementowy team co roku z ogromna przyjemnością wspiera akcję, dołączają się do niej również nasze gwiazdy. W tym roku mamy niespodziankę – na „Zerwijmy łańcuchy” udamy się z kamerą i w towarzystwie znanego Wam już Piotrka Kukulskiego, Ewy Szabatin i wielu innych gwiazd, pokażemy Wam jak to dokładnie będzie wyglądać :) Ciekawi? Cierpliwości, w następnej notce filmiki z akcji! A tymczasem wrzucam trochę fot z zeszłego roku :)
 
Ściskam, J

P.S Na wszystkie pytania i komentarze odpowiem po tym całym zamieszaniu! :)

5 komentarzy:

 1. haha czubaszek na lancuchu:) ladnie! pojawie sie w niedziele z ciekawosci, moze was poznam??

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialny pomysł.....ja również wpadnę zobaczyć jak to wygląda:)do tej budy to przydało by się przywiązać właścicieli psów które są na łańcuchach:/Jull jesteś WIELKA!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zwykli ludzie często robią więcej dla biednych zwierząt! Ale trzeba się zapromować nie? Ktoś tez musi za to w łapkę (ale nie psią) dostać! A kto z tych wspaniałych, wielkich i beznadziejnych sław pomógł prawdziwie jakiemuś zwierzęciu?

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiadomka o co kaman :)

  OdpowiedzUsuń