sobota, 6 października 2012

Relacja wideo z gali fundacji Viva ;))

Fot. Jowita Romaniuk


Uf! Już po gali!!! Cały nasz managementowy team aż odetchnął z ulgą, ponieważ wręczanie statuetek Vivaty miało wczoraj wieczorem swoją premierę i dzięki ciężkiej pracy wielu osób udało się nam wszystkim stworzyć wokół tego wydarzenia wyjątkowy nastrój!

Goście przybyli licznie, atmosfera była gorąca, ale też pełna życzliwości i uśmiechu ludzi, którzy przyszli tam, by podzielić się z innymi tym, co mają ... Jestem baaaardzo dumna z Michała Piróga, który był jak zwykle absolutnie bezkonkurencyjny w prowadzeniu aukcji, wspaniale pokazał na co go stać, rozbawiając publiczność i zachęcając gości do pomocy zwierzętom! ;))

Mogę powiedzieć Wam prywatnie, że znamy się z Michałem od czasu zanim jeszcze został osobą medialną - jestem pod wielkim wrażeniem jego osoby, bo przez całe lata funkcjonowania w show-biznesie w ogóle się nie zmienił, jest tym samym dobrym, zawsze pozytywnie nastawionym do świata chłopakiem, który pomimo bardzo napiętego harmonogramu pracy zawsze znajduje czas, by wesprzeć potrzebujących... To dzisiaj takie rzadkie!


Tak, jak obiecałam, mamy dla Was ekskluzywny materiał wideo z tego wydarzenia, w którym czekają na Was wywiady m.in. z wyjątkową aktorką - Mają Ostaszewską, Piotrem Kukulskim, Aleksandrą Kisio, Anną Bałon i Michałem Pirógiem.

 Oto nasza barwna relacja:

Na koniec chciałabym jeszcze wyszczególnić osoby, którym dziękuję za pomoc przy realizacji akcji.. Bardzo dziękuję całemu mojemu teamowi - byliście wspaniali!!! Katarzynie J. Markiewicz, mojej asystentce, prawej ręce, która pilnowała każdego szczegółu, by wszystko odbyło się perfekcyjnie, a także przeprowadzała wspaniałe wywiady z gwiazdami, Damianowi Czogale, który niezwykle przyczynil się do sukcesu akcji ( w jaki sposób? To niech pozostanie słodką tajemnicą ;)! Z całego serca dziękuję Pani Ewie z salonu AMFORA w Warszawie, która wraz z Anią Wysocką dokonały cudu ..  ANIOŁY ISTNIEJĄ :) Naprawdę!

Fot. Jowita Romaniuk
Fot. Jowita Romaniuk

Fot. Jowita RomaniukFot. Jowita Romaniuk
Fot. Jowita Romaniuk

Fot. Jowita Romaniuk
Fot. Jowita Romaniuk 
Fot. Jowita Romaniuk
Fot. Jowita Romaniuk

Fot. Jowita Romaniuk
Fot. Jowita Romaniuk

Fot. Jowita Romaniuk


 Ściskam, Julia

12 komentarzy:

 1. Super!!! Szkoda , że mnie tam nie było ;)))))

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow! Świetna relacja :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Piroga* (odmiana nazwisk się kłania)

  OdpowiedzUsuń
 4. Julia, jestem z Ciebie baaaardzo dumna :)

  P.S Kolego/koleżanko wyżej - to nazwisko się nie odmienia - "Piróga" zawsze i wszędzie ;]

  OdpowiedzUsuń
 5. Jula, na gali pełna professs, widac w tym Twoja reke, oby tak dalej!!!!!!! Pokazujesz, jak trzymac poziom nawet w internecie!!!!!!! Ann

  OdpowiedzUsuń
 6. mam pytanko: gdzie się poznałaś z Michałem Pirógiem??? Angie

  OdpowiedzUsuń
 7. W języku polskim odmienia się wszystkie nazwiska oprócz herbów. A Piróg to nie herb. "Piróga" to nazwisko odmienione, tylko niepoprawnie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czepiacie się głupot myślę,że Pan Michał powinien się sam wypowiedzieć
  POZDRAWIAM


  P.S. całość SUPER

  OdpowiedzUsuń
 9. Zamiast ciągle głupio się bronić, powinniście to po prostu poprawić... A na przyszłość 2 razy sprawdzać poprawność notki, bo to jednak co innego niż jakiś tam komentarz.

  OdpowiedzUsuń
 10. Jacy oni wszyscy piękni i wspaniali. Oczywiście, promowani dzięki tego typu niby wspaniałym "akcjom". Co za tandeta.

  OdpowiedzUsuń
 11. Fundacja VIVA, czym ona tak zasłynęła? Skandalami? Czy tu chodzi tylko o zyski i promocję?

  OdpowiedzUsuń