czwartek, 4 października 2012

Show-biznes od kuchni patronem medialnym gali fundacji Viva!

Kochani!

Niebywałe zamieszanie w naszym managementowym teamie z powodu nadchodzącej WIELKIMI KROKAMI (to już w piątek!) charytatywnej gali fundacji Viva, którą mamy przyjemność współorganizować. Dochód z aukcji, która odbędzie się podczas gali zostanie przeznaczony na rzecz schroniska w Korabiewicach, które bardzo tych pieniędzy potrzebuje...

W czasie współpracy z Honey jako jej PR Manager byłyśmy w schronisku w Korabiewicach. To było naprawdę wstrząsające przeżycie, te zwierzęta ewidentnie mają w oczach smutek...


Oto zdjęcie zaproszenia na tę niezwykłą galę, które... uwaga! Może otrzymać każdy z Was! Wystarczy, że w komentarzu napiszecie, dlaczego akurat Wy powinniście otrzymać to ekskluzywne zaproszenie - wśród Was wylosujemy jednego szczęśliwca, który otrzyma podwójną wejściówkę wink..Nasz portal został patronem medialnym tego wydarzenia. ; )
Galę poprowadzi Natalia Jakuła, znana Wam zapewne z tv muzycznej Viva oraz Piotr Kukulski, nasz podopieczny wokalista. Licytację poprowadzą natomiast: niezastąpiony Michał Piróg i Maja Ostaszewska, znana Wam z pewnością doskonale wyjątkowa, polska aktorka.

W trakcie imprezy uhonorowane zostaną osoby ze świata mediów i biznesu, które najbardziej zaangażowały się w poprawianie losu schroniskowych zwierząt, a w czasie aukcji wylicytować będzie m.in. piłka z autografem Ronaldo i Pele! ;)))smile Do tego mnóstwo wyjątkowych gadżetów gwiazd polskiej sceny - tutaj możecie sobie przejrzeć wszystkie przedmioty, które wpłynęły na aukcję: http://vivaty.pl/przedmioty-na-aukcje/  ;)) Już nie możemy się doczekać!

Oczywiście specjalnie dla Was przygotujemy ekskluzywny materiał video z backstage'u wydarzenia. Cierpliwości! I powodzenia w staraniach o zaproszenie na galę:) czas, start!

Ściskam Was, Julia

7 komentarzy:

 1. Myślę, że jestem najodpowiedniejszą osobą, jaka mogłaby się znaleźć na tej gali, ponieważ marzę o tym, by zostać dziennikarzem i to doświadczenie będzie dla mnie pożyteczne w moim przyszłym zawodzie. Mój e-mail: misoi@vp.pl

  Z góry dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja powinnam iść na galę, ponieważ kocham zwierzęta oraz uwielbiam towarzystwo gwiazd
  mail: randomz208@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo prosze o zaproszenie na gale, poniewaz od zawsze marze o tym, by poznac Panią Maje Ostaszewska ;))) Moj e-mail: hebryd897@gmail.com Pozdrawiam!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. JAA powinnam isc, poniewaz MUSZE miec piłkę z autografem Pelego!!! :D minia398@buziaczek.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo chciałabym pójść na galę, ponieważ jestem wielką fanką Pana Michała Piróga i marzę o tym, by zobaczyć go na żywo! Mój mail: megi324@poczta.fm

  OdpowiedzUsuń
 6. Ludzie, którzy na codzień pracują w schroniskach, i troszczą się o zwierzęta nie są pokazywani na zdjęciach. Ale gwiazdka głaszcze konia :) Pewnie głaskała nie jednego konia :)

  OdpowiedzUsuń