środa, 28 listopada 2012

Dzieje się!


Fot. Vi Chlistowska

Kochani! Trochę nas z Wami nie było... Wiem i przepraszam, ale teraz już postaram się pisać w miarę regularnie. Dużo ostatnio podróżowałam, zarówno po Polsce, jak i po Europie – szukałam inspiracji, nowych pomysłów, nowej energii do działania. Znalazłam i teraz mam w sobie jeszcze więcej siły, optymizmu, setki inspiracji! ; ) Będzie się działo.


Nowości? Zaczynamy współpracę z Marią Victorią Wałęsą, z którą znamy i lubimy się od lat. Marysia stworzyła wyjątkową fundację - CELEBRITY NATION, której misją jest prowadzenie i wspieranie działalności na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i tworzenie równych szans na drodze do rozwoju społecznego, zawodowego i kulturalnego;)

Rozwój, praca, szanse, sukces? Nasz team podpisuje się pod tą inicjatywą w 100%!

Kolejne fotki specjalnie dla Was to dokumentacja bacstage’u nowego fashion movie Ewy Szabatin, którą podziwiam za to, że rozwija swoją pasję modową. Ewa, trzymam kciuki! W czerwcu 2012 międzynarodowa telewizja Fashion One zachwyciła się filmem modowym Ewy Szabatin -INNERDREAM oraz kolekcją o tym samym tytule. Film jest transmitowany na całym świecie, możecie go obejrzeć tutaj: http://www.fashionone.com/programs/new-generation/new-generation-innerdream.

Inspiracją filmu była kolekcja Ewy. Klimat, koncepcję i tytuł filmu, czyli NYMPHS podsunęły nie tylko smukłe i kobiece kroje sukienek, ale także kwiatowy mianownik. Królują pastele, kobiecość, romantyzm. Film został zrealizowany przy użyciu sprzętu z najwyższej półki oraz przy zastosowaniu technicznych rozwiązań, które zostały wykorzystane m.in. przy produkcji "Harrego Pottera" czy "Avatara".

Fot. Alasz
 
Fot. Vi Chlistowska

Fot. Vi Chlistowska

Fot. Vi Chlistowska

Fot. Vi ChlistowskaFot. Vi Chlistowska
Mnóstwo pracy mamy teraz zwłaszcza w magazynie „Art&Business”. Zaczynamy cykl wywiadów z wielkimi postaciami świata mediów i show-biznesu dotyczący sztuki – ale bez bufonady i nudy, wprost, na luzie, bardzo szczerze. Pierwszym bohaterem cyklu jest Jerzy Kisielewski, autorytet dla wielu młodych dziennikarzy. Wyjątkowa osobowość, człowiek-anegdota, w liceum dziennikarskim przekazał mi i moim kolegom bardzo trafne, bezcenne wręcz uwagi dotyczące tego zawodu – zawsze z serca i szczerze mówił o mankamentach i pozytywach dziennikarstwa. Świetne poczucie humoru i ogromny dystans do siebie! Spotkać się z kimś takim to prawdziwa przyjemność!

Fot. Jowita Romaniuk

Wywiad już niebawem będziecie mogli przeczytać w „Art&Business”! A teraz pytanie do Was: czy chcielibyście byśmy przeprowadzili wywiad z kimś konkretnym, szczególnym dla Was? Może macie ulubionego aktora, reżysera lub muzyka i marzy Wam się przeczytanie wywiadu, w którym zapytamy o sprawy, o które nikt przed nami jeszcze nie pytał
Śmiało piszcie do nas e-maile na adres showbiznesodkuchni@gmail.com lub piszcie w komentarzach! ;))

Ściskam Was bardzo mocno, życząc samych cudownych chwil! J Celebrujmy każdy dzień tak, jakby miał być naszym ostatnim ;-)

J.

5 komentarzy:

 1. proponuje rozmowe z Maria Czubaszek

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest pięknie, klasa bd śledzić na bieżąco.


  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 5. Każda negatywna wypowiedź kasowana! Więc po co tu się wypowiadać?

  OdpowiedzUsuń