czwartek, 1 listopada 2012

Promujmy artystów!

Kochani!, dzisiaj trochę o sztuce. Załączam Wam baaaardzo ciekawy filmik, w którym znani i lubiani mówią, czym tak naprawdę jest dla nich sztuka.. To ważny wstęp do całej serii akcji, którą ma już w głowach cały nasz team – zaczynamy działać. O wszystkim będę Was oczywiście na bieżąco informować!

Specjalnie dla Was Agata Młynarska, Weronika Rosati, Maryla Rodowicz, Janusz Głowacki i Sonia Bohosiewicz o sztuce i pięknie:

Sztuka w Polsce, sztuka wśród młodych ludzi. Bardzo interesujący temat i trochę, moim zdaniem, w tym kraju zaniedbany… Na całym świecie sztuka wśród młodych ludzi ma ogromne znaczenie, a mam wrażenie, że u nas nie ma takiego trendu… Dlaczego, jak myślicie?

Napiszcie koniecznie, jak jest z Wami! Macie swoich ulubionych malarzy? Tylu jest w Polsce artystów, którymi możemy się szczycić! Powstał pierwszy management w Polsce – Abbey House - który zrzesza uzdolnionych malarzy, wspierając ich działania i organizując wernisaże na całym świecie. To dla nich duża szansa. I oni z tej szansy korzystają, osiągając niesamowite sukcesy na całym świecie. 

Znowu zaczytuję się „Art&Business” i aż mnie duma rozpiera, że żyję w kraju, w którym wyrasta tylu malarskich wizjonerów... Dlaczego tak mało mówi się o tym w mediach? Promujmy wielkie talenty, nie beztalencia. 

To jak? Może wspólnymi siłami zadziałamy nad wprowadzeniem trendu sztuki, powszechnego artoholizmu w show-biznesie i nie tylko? Ja już mam kilka pomysłów. A Wy? Piszcie w komentarzach, razem naprawdę wiele możemy osiągnąć ; ) Wierzę w to.

Ściskam Was jesiennie, J

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz