czwartek, 19 lutego 2015

Podkarpackie Nagrody Mody w towarzystwie Marii Viktorii Wałęsy


Show-biznes od kuchni: Mario... Sporadycznie pokazujesz się na imprezach Podkarpackie Nagrody Mody przyjęłaś to zaproszenie bo…?
Fascynuje mnie świat mody. Jako artystyczny sposób wyrażania siebie, ale też rodzaj służby czy pomocy dla innych, którzy samodzielnie maja problem, by odnaleźć sposób, aby jak najlepiej określić siebie, ale również dobrze czuć się we własnej skórze. Poza tym wsparcie dla młodych talentów jest czymś co zawsze zwraca moja uwagę.


Show-biznes od kuchni: ...dużo mamy młodych talentów, wśród polskiej młodzieży?
Młodzi Polacy to dla mnie stały powód do uśmiechu. Urosło zupełnie nowe pokolenie nie obciążone PRL-em i pewnego rodzaju szarzyzną, która wtedy była normą w naszym kraju. Dzięki temu młodzi chętniej sięgają po swoje marzenia a to powoduje, że talentów jest cała masa.Show-biznes od kuchni: Przyznałaś te nagrodę Zuzię Butryn w kategorii Osobowość Roku, dlaczego Twój wybór padł właśnie na nią?
Kapituła postawiła na Zuzę dlatego, że łączy w sobie piękno, inteligencję i wspaniałe skupienie w dążeniu do celu. Ja także kibicuje tym cechom.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz